Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Digestoře
Válcovité měděné

Zobrazit filtry
Šířka
Ostrůvkové digestoře Cylindro Copper - Měďená - 40 cm Akce

Energetická třída: A

Cylindro Copper

31805.00 Kč 35338.00 Kč

 • 40 cm

Digestoře
Válcovité měděné

Měděná válcovitá digestoř

Je zajímavou alternativou nejen ke zlaté a stříbrné, ale také ke klasické bílé a černé. Měď v interiéru přináší teplo, zářivost a útulnou atmosféru. Je kvintesencí sofistikovaného stylu a nadčasové třídy. Měděný trubkový odsavač par, který je k dispozici jako odtahový nebo výsuvný, vaši kuchyni rozhodně ozvláštní.
Měděná válcovitá digestoř v nepřehlédnutelné společnosti

Válcovitý, přímočarý tvar spotřebiče dokonale zapadá do moderního uspořádání a uspokojí tak potřeby nejen milovníků minimalismu. "Móda pomine, styl zůstane" bezchybně odráží nadčasový design měděného odsavače par. Měděný trubkový odsavač par vypadá fantasticky v loftovém stylu. Obklopen červenými cihlami, architektonickým betonem, surovým kamenem a dlaždicemi s efektem rzi předvede všechny své kvality. Lze ji také kombinovat s obklady azulejos, ornamentálním sklem, ozdobnými lištami nebo dekorativním kováním. Měděná barva bude také dobrým řešením v interiérech založených na zemitých barvách. V kuchyni otevřené do obývacího pokoje budou povinnými prvky tlusté kostkované deky, dřevěný nábytek, staré fotografie, vonné svíčky a lucerny a živá záře krbu. V takové sestavě je měděná kulatá digestoř rozhodně na svém místě!
Měděná trubková digestoř - funkčnost pod lupou

Kromě krásné, zářivé barvy a uhlazeného designu se trubice vyznačuje pečlivě propracovanými technickými parametry. Nejdůležitějším z nich je výkon spotřebiče. Účinná turbína zaručuje dokonalé odsávání a udržuje vzduch v kuchyni čistý a svěží. Důmyslně integrované osvětlení zajišťuje dobré osvětlení varné desky a pracovní plochy. Ostrůvkový odsavač par s měděnou trubkou se snadno instaluje, bezproblémově obsluhuje a snadno čistí.

Měděná válcovitá digestoř představuje zcela nové pojetí klasické formy. Lehce avantgardní, neortodoxní a odvážný - navržený přímo pro vaši kuchyni.

 

Prodlužte si záruku digestoře!

Pokud nám zašlete fotografii své digestoře Nortberg, můžete získat prodloužení záruky až o 6 měsíců!

 1. Koupit jakoukoli digestoř Nortberg
 2. Vyfoťte digestoř po instalaci
  v kuchyni
 3. Nahrajte svou fotografii prostřednictvím platformy Nortberg
 4. Využijte prodloužení záruky
Využít výhodu

Proč Nortberg?

 • Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Výrobek přímo
  od výrobce
 • Garance
  kvality
 • Zaruční i pozáruční
  servis

Kde nás najdete

Nortberg CZ
::::::::::::::: Showroom :::::::::::: Airtrend s.r.o. Obránců míru 489, Předměřice nad Labem ::::::::::: Sídlo: Olešnice v Orlických horách 37
517 83 Olešnice v Orlických horách

Showroomy

Navštivte nás na adrese: