Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Digestoře
Integrované

Zobrazit filtry
Cena
Šířka

Je nám líto, ale v současné době nejsou k dispozici žádné produkty odpovídající vybraným kritériím.

Digestoře
Integrované

Digestoř integrovaná do varné desky

Digestoř integrovaná do varné desky je novinkou na trhu. Jedná se o nejmodernější řešení pro zákazníky, kteří ocení prostor a pohodlí v kuchyni. Integrovaná digestoř je kombinací jedinečného designu a moderních technologií. Je to příležitost pro ty, kteří chtějí ve své kuchyni zachovat hodně místa a dodat jí moderní styl. Digestoře tohoto typu představují skvělý způsob, jak ušetřit místo v kuchyni.

 

Integrované digestoře se dodávají v různých verzích. Tento typ může být zabudován do pracovní desky, vedle sporáku nebo může jít přímo o varnou desku s integrovanou digestoří. Všechny verze těchto digestoří mají stejné vlastnosti - spolehlivost, funkčnost a odolnost. To vše je navrženo tak, aby splňovalo Vaše nejvyšší očekávání. Snažíme se, abyste byli s našimi produkty co nejvíce spokojeni.

Pultové digestoře jsou stále oblíbenější díky tomu, že jsou neviditelné a jejich provoz je velmi diskrétní. Jedná se o snadné, bezpečné a efektivní řešení pro zákazníky, kteří ocení eleganci v kuchyni. Pultová digestoř s integrovanou indukční varnou deskou je luxusní kombinací, která Vám umožní mít více místa v kuchyni a snadné ovládání. Digestoř je výrazná také svým jedinečných designem a použitím nejnovějších technologií.

Digestoř funguje tak, že spolehlivě odvádí výpary vznikající během vaření. Tento typ digestoře má různé (v závislosti na zvoleném modelu) možnosti odsávání. Tyto prvky jsou umístěny na různých místech, např. uprostřed, na horní straně nebo po stranách varné desky. Každý model má svůj vlastní mechanismu, se kterým byste se měli předem seznámit. Špičková kvalita a nejnovější technologie, které stojí za tímto designem, využívají inovativní kuchyňská řešení, díky kterým je vaření potěšením.

Integrované digestoře mají mnoho výhod, ale tou největší je, že je lze umístit do malých i velkých kuchyní. Vše záleží na Vašich preferencích.

Integrovanou digestoř lze připojit ke komínovému vývodu nebo lze použít s filtry proti zápachu a mastnotám.

Výsuvná integrovaná digestoř

Tato výsuvná digestoř má specifickou konstrukci, která maximalizuje účinnost a efektivitu odsávání výparů během vaření. Výsuvná digestoř se instaluje hned vedle varné desky a vysune se na Váš povel pomocí dálkového ovládání, které je součástí balení. Jedná se o pohyblivou formu, proto je důležité zajistit, aby byla výsuvná digestoř připravena k provozu s dostatečným předstihem (tzn. před vařením). Je zajímavým řešením nejen pro malé kuchyně.

Integrovaná digestoř nad varnou deskou

Jedná se o pevnou formu digestoře, která nepotřebuje žádný zásah před vařením ani po něm. Digestoř se montuje těsně nad varnou desku a stejně jako standardní digestoř zůstává na svém místě. Na rozdíl od tradičních digestoří je však tato digestoř neuvěřitelně diskrétní a díky jedinečnému designu zajista upoutá pozornost.

Integrovaná digestoř do varné desky

Digestoř je umístěna ve varné desce, do které je integrována. Digestoř je prakticky neviditelná, protože vypadá jako běžná varná deska. Má již zabudovanou digestoř, takže zákazník získá další prostor v kuchyni.

Čištění integrovaných digestoří

Údržba nebyla nikdy tak jednoduchá. Výsuvná a pevná integrovaná digestoř lze čistit pouze vlhkým hadříkem. V případě varné desky s integrovanou digestoří je však nutné varnou desku s integrovanou digestoří zvednout. Varná deska se díky skvělému mechanismu velmi snadno otevírá a vydrží v požadované poloze. Zavírání probíhá plynule bez rizika samovolného pádu. Celý proces je promyšlen a navržen tak, aby bylo možné snadno odstranit zbytky potravin nebo tekutin, které během vaření zapadly.

Materiály, ze kterých jsou digestoře vyrobeny

Tyto typy digestoří jsou vyrobeny z komponent nejvyšší kvality. Nerezová ocel a tvrzené sklo Vám poskytnou záruku dlouhého používání a spokojenosti se zařízením. Kromě toho stojí za zmínku i estetické hledisko, protože ocel a sklo se v kuchyni velmi dobře doplňují. 

Abychom zajistili spokojenost našich zákazníků, snažíme se vyrábět digestoře kvalitně. Proto naše výrobky splňují nejpřísnější normy a zároveň jsou cenově dostupné tak, aby splnily všechna Vaše očekávání.

Prodlužte si záruku digestoře!

Pokud nám zašlete fotografii své digestoře Nortberg, můžete získat prodloužení záruky až o 6 měsíců!

 1. Koupit jakoukoli digestoř Nortberg
 2. Vyfoťte digestoř po instalaci
  v kuchyni
 3. Nahrajte svou fotografii prostřednictvím platformy Nortberg
 4. Využijte prodloužení záruky
Využít výhodu

Proč Nortberg?

 • Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Výrobek přímo
  od výrobce
 • Garance
  kvality
 • Zaruční i pozáruční
  servis

Kde nás najdete

Nortberg CZ
::::::::::::::: Showroom :::::::::::: Airtrend s.r.o. Obránců míru 489, Předměřice nad Labem ::::::::::: Sídlo: Olešnice v Orlických horách 37
517 83 Olešnice v Orlických horách

Showroomy

Navštivte nás na adrese: