Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Příslušenství

Zobrazit filtry
Cena
Šířka
Barva
Model

Příslušenství

Příslušenství do digestoří

Nákup digestoře je jedna věc, ale nákup příslušenství je věc druhá. Snažíme se splnit ta nejvyšší očekávání všech zákazníků. S výběrem příslušentství Vám můžeme pomoci a vždy se můžete obrátit na naši infolinku pro bezplatnou konzultaci. Každá digestoř, ať už ostrůvková, stropní, komínová nebo vestavná, je samostatným tématem, ale většina příslušenství k digestořím je naštěstí univerzální. Samozřejmě existují některé výjimky, ale pokud existují, jsou podrobně popsány ve vlastnostech výrobku.

Příslušenství,

které je určeno pro digestoře, usnadňuje jejich používání, ale také čistění. Chceme, aby naši zákazníci byli se svým výběrem naprosto spokojeni, a proto naše společnost prodává také příslušenství do digestoří, jako jsou uhlíkové filtry, ventilátory nebo kryty digestoří.

Nejprodávanější příslušenství do digestoří

Mezi nejprodávanější příslušenství patří uhlíkový filtr. Pokud jde o uhlíkové filtry, existují dva typy: čtvercový a kulatý. Každý uhlíkový filtr má své individuální použití. Tyto filtry odvádí páru, výpary, tukové částečky a částečky potravin, které se tvoří při vaření.
Kromě toho je k dispozici také hliníkový filtr, který je viditelný v konstrukci digestoře. Obvykle je třeba zakoupit dva nebo dokonce tři hliníkové filtry, pokud je to nutné. Vše závisí na daném modelu.

Čištění digestoří

Digestoře s hliníkovými nebo uhlíkovými filtry se velmi snadno čistí. Uhlíkové nebo hliníkové filtry lze snadno vyměnit. Jejich výměna závisí na četnosti používání digestoře. Pokud v kuchyni často vaříte, uhlíkové filtry se rychleji opotřebovávají. Hliníkový filtr lze mýt ve džezu nebo v myčce nádobí.

Pro vylepšení a zdokonalení instalace digestoří si v našem obchodě můžete zakoupit následující příslušenství:

 • ventilační potrubí do digestoře,
 • komín,
 • větrací mřížka,
 • ventilátor,
 • kryt,
 • mřížka.

Často se stává, že zákazníci chtějí estetický kryt nebo prodloužení určité části. V případě potřeby zakrytí nabízíme mřížky pro kuchyňské digestoře. Pro rozšíření nebo vyšší odvod můžete použít ohebné potrubí pro digestoře, k čemuž slouží i přídavné pouzdro. Ohebné potrubí je mimořádně univerzální materiál, které umožňuje účinnější větrání místnosti. Při správné instalaci a zapojení může být digestoř tišší a navíc se prodlouží její životnost až o několik let.

Jsme předním výrobcem našich digestoří a zároveň všech dílů a komponent, ze který jsou digestoře vyrobeny. To znamená, že všechny díly digestoře jsou vyměnitené a v případě poruchy můžeme poskytnout servisní pomoc. V naší společnosti lze vyměnit: ventilátor, žárovky. Všechny součásti jsou vyrobeny ze špičkových materiálů. Před vlastní výměnou jednotlivých komponent Vám doporučujeme kontaktovat nás e-mailem nebo telefonicky, abyste předešli poškození.

Vždy dbáme na to, abychom splnili nejvyšší očekávání zákazníka a proto je možné si příslušenství vybrat individálně po předchozí konzultaci. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně.

Prodlužte si záruku digestoře!

Pokud nám zašlete fotografii své digestoře Nortberg, můžete získat prodloužení záruky až o 6 měsíců!

 1. Koupit jakoukoli digestoř Nortberg
 2. Vyfoťte digestoř po instalaci
  v kuchyni
 3. Nahrajte svou fotografii prostřednictvím platformy Nortberg
 4. Využijte prodloužení záruky
Využít výhodu

Proč Nortberg?

 • Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Výrobek přímo
  od výrobce
 • Garance
  kvality
 • Zaruční i pozáruční
  servis