Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Technologie

Inovace
I

nás vede ke stále pokročilejším cílům a projektům, díky nimž jsou naše produkty stále lepší a lepší.

Ecologie
e

je důležitým prvkem, na který vždy pamatujeme při vývoji nových digestoří, protože mohou přispět ke zlepšení životního prostředí a k životu v souladu s přírodou.

Nápad

Díky tomu neustále vytváříme a zdokonalujeme naše výrobky s ohledem i na ty nejnáročnější zákazníky.

Design
d

nám umožňuje neustále vytvářet elegantní a sofistikované modely, které jsou součástí našich pocitů a lásky ke krásným výrobkům.

Vzduch
v

je nejdůležitější složkou života, a proto je jeho kvalita a čistota nedílnou součástí každého našeho výrobku.

Technologie Technologie

BIOSKYtechnology

Nový systém čištění vzduchu. Inovace, efektivita, bezpečnost.

Kuchyňské pachy, výpary, kouř, spory, bakterie a viry jsou eliminovány přirozenou cestou pomocí inovativní technologie.

Bez nebezpečných emisí. Bez zdraví škodlivých iontů, bez ozonu a UV záření.

Patentovaný systém založený na použití vysokých teplot je navržen tak, aby snadno, bezpečně a efektivně zlepšil kvalitu vzduchu v domácnosti.

Technologie Technologie

DEOtech

Pociťte svěžest.

První digestoře na světě s možností vestavěného osvěžovače vzduchu.

Po vaření, úklidu kuchyně nebo ve chvíli, kdy cítíte potřebu osvěžit místnost, jednoduše aktivujte funkci Deotech.

Nabízíme několik jedinečných vůní, které lze snadno měnit a nahrazovat novými.

Dostupné vůně: 

 • deep clean
 • light breeze
 • house scent
Technologie Technologie

Supersilent

Maximální výkon při nízké hlučnosti.

Nový tlumič hluku namontovaný na výstupu z ventilátoru dokáže snížit hluk vznikající při provozu digestoře. 
Lze jej kdykoli namontovat a demontovat. Je vyroben z materiálů pohlcujících hluk a snižuje hluk o 25 %, aniž by ovlivnil výkon digestoře.

Patentovaný systém založený na využití vysoké teploty je navržen tak, aby snadno, bezpečně a efektivně zlepšil kvalitu vzduchu v domě.

Technologie Technologie

Hotair

Funkce Hotair, při níž je vzduch ohříván infračerveným světlem nejnovější generace.

Umožňuje, aby jídlo ponechané na vypnutém sporáku zůstalo dlouho teplé, bez dalšího vaření nebo opakovaného ohřívání. Hygienická a pohodlná funkce Hotair je založena na stejných principech, které se používají v mnoha profesionálních cateringových systémech, aby se potraviny udržely při správné teplotě po dlouhou dobu.

Technologie Technologie

Ecoenergysaving

Díky novému řídicímu systému mají náše výrobky nízkou spotřebu energie.

Vysoká účinnost a nízká spotřeba energie u digestoří je dnes standardem. Díky novému řídicímu systému se spotřeba energie tradiční digestoře výrazně snižuje, a to o 30 až 70 % v závislosti na rychlosti. Modely vybavené novým systémem s nízkou spotřebou energie patří do třídy s nejvyšší úrovní energetické účinnosti.

Technologie Technologie

Hiperformance

Všechny naše digestoře jsou vybaveny ventilátorem o výkonu 850 m3/h.

Díky těmto ventilátorům splní naše digestoře očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří ocení čerstvý vzduch v kuchyni.

Technologie Technologie

Technologie LED

Jedná se o novou generaci osvětlení, která se vyznačuje čistou a jasnou barvou. Díky tomu poskytují výrazně lepší světlo a jsou mnohem odolnější vůči vnějším podmínkám než běžné osvětlení.

Každá digestoř Nortberg je vybavena LED osvětlením, které se vyznačuje nízkou poruchovostí, vysokou odolností vůči kolísání napětí a příjemným světlem bez pulzací. Jejich životnost je přibližně 100 000 hodin. Světlo je navíc bezpečné pro oči a neunavuje je.

Technologie Technologie

Easy-clean

Digestoře značky Nortberg jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli. V případě lakovaných digestoří používáme laky od renomované italské společnosti, takže údržba digestoře je velmi snadná a nemá negativní vliv na materiál, ze kterého je digestoř vyrobena.

Technologie

Smart Control

Širokoúhlý dotykový displej umožňuje prostřednictvím menu ovládat funkce digestoře, jako je funkce časovače, senzor výměny filtru, rychlost atd. Jeho vzhled lze libovolně konfigurovat. K dispozici je několik různých verzí.

Technologie

Senzor

Senzor automaticky aktivuje světlo pro usnadnění vaření, kdykoli se nacházíte v blízkosti digestoře. Když se od digestoře vzdálíte, světlo se po chvíli automaticky vypne.

Technologie

Rádio FM

Integrovaný systém poslechu rádia FM vytváří v kuchyni příjemnou a uvolňující atmosféru. Dva reproduktory zajišťují odpovídající kvalitu zvuku s maximální spolehlivostí. Systém je zcela chráněn proti mastnotě a výparům.

Technologie

Hi-filtr

Nová a vylepšená generace filtrů (dříve uhlíkové filtry), které jsou připojeny k hliníkovým filtrům. Hi-filtr i hliníkové filtry lze mýt v myčce nádobí nebo ručně. Hi-filtr se regeneruje tak, že se přefiltruje a poté se vloží do trouby na 15 minut při teplotě 100 °C. Tento cyklus lze několikrát opakovat, aby se zajistila čistota filtrů. Každý filtr lze používat až 3 roky namísto 4 až 6 měsíců u tradičních uhlíkových filtrů.

Proč Nortberg?

 • Technologie
  Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Technologie
  Výrobek přímo
  od výrobce
 • Technologie
  Garance
  kvality
 • Technologie
  Zaruční i pozáruční
  servis