Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Kuchyňské digestoře Plzeň

Kuchyňské digestoře Plzeň
Plzeň

Kuchyňské digestoře Plzeň

Při zařizování kuchyně hledáme funkční nábytek, originální doplňky, neotřelé barvy a moderní spotřebiče pro domácnost. A kde najít ty nejlepší digestoře v hlavním městě Plzeňského kraje? Plzeň nás určitě nenechá na holičkách! Bohatství obchodů se zařízením interiérů, výstavních síní a showroomů nabízí široký výběr. Určitě stojí za zmínku i polská značka Nortberg, která nabízí moderní digestoře navržené z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail.

Domácí spotřebiče patří mezi nejrychleji se měnící produkty na trhu. Výrobci soutěží nejen v oblasti designu, ale také v technických parametrech. Snaží se splnit očekávání investorů tím, že funkčnost dokonale sladí s elegancí a vynikajícím stylem. A takové produkty najdeme i v kategorii spotřebičů pro odsávání kuchyňských par. Digestoře od Nortbergu dokonale kombinují originální design s inovativními řešeními, včetně vnější turbíny - motoru. Nejdůležitější modely si již dnes můžete prohlédnout ve virtuálním showroomu, který představuje velmi rozmanitou kolekci zařízení pro odsávání, která pracují jako odsavače nebo recirkulační digestoře.

Vyberte si digestoř online ve virtuálním showroomu Kde koupit digestoř v Plzni? Online showroom je jedinečnou příležitostí pro virtuální prohlídku všech zájemců o digestoře. Na jednom místě naleznete více než 50 modelů digestoří značky Nortberg. Jsou zde představeny modely určené pro malé kuchyně v panelových domech, digestoře na linkách vhodné pro kuchyně s kuchyňským ostrůvkem, ale také diskrétní stropní digestoře nebo ty inspirované retro stylem. Všechny prezentované spotřebiče mají společné to, že každý pohled je realistický a žádná fotografie nebyla upravena. Nortberg prezentuje digestoře přirozeně, protože věří, že dobrý produkt nepotřebuje instagramové filtry. Navíc virtuální showroom nabízí možnost zhlédnutí krátkého videa o modelu, který vás zajímá, nebo přechod do sekce obchodu, kde můžete rychle a snadno nakoupit.

První showroom s digestořemi v Evropě umožňuje klientům z celého Česka pohodlný nákup. Ve vhodném okamžiku, bez ztráty času na cestování, můžete projít virtuální výstavou a hledat model, který odpovídá vašemu "domovu v srdci". Na případné dotazy či pochybnosti odpovídají odborníci značky Nortberg: stačí zavolat nebo napsat a získat bezplatnou odbornou radu. Už je nejvyšší čas na novou digestoř? Vítejte na procházce virtuálním showroomem!

Pro ještě větší usnadnění výběru pro zákazníky byly všechny digestoře značky Nortberg přiřazeny do odpovídajících kategorií:

 

 

Spektrum možností, které dnes nabízejí designové odsavače, je určitě velmi bohaté. Můžete si vybrat elegantní digestoř, která se skvěle hodí do kuchyňského prostoru, nebo se rozhodnout pro rafinované keramické lampy nebo modely s uměleckým sklem či dřevem. Určitě nejen obyvatelé Plzně mají dnes možnost prozkoumat pestrou nabídku odsavačů. Pozvání na virtuální procházku platí také pro zákazníky z blízkých měst jako Klatovy, Rokycany, Třemošná, Nepomuk, Stříbro, Blovice, Město Touškov, Přeštice, Nýřany, Radnice, Stod, Břasy, Plasy, Dobřany, Starý Plzenec, Manětín, Zruč-Senec, Horšovský Týn, Zbůch a Šťáhlavy.

Vyberte si typ digestoře, který potřebujete.

Proč Nortberg?

 • Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Výrobek přímo
  od výrobce
 • Garance
  kvality
 • Zaruční i pozáruční
  servis