Zpět Zpět

Návod

Návod
Zobrazit vše

Návod

Návod
Zobrazit vše

FAQ - často kladené otázky

FAQ - často kladené otázky
Zobrazit vše

Kuchyňské digestoře Liberec

Kuchyňské digestoře Liberec
Liberec

Kuchyňské digestoře Liberec

Kuchyňské digestoře Liberec. Při zařizování kuchyně hledáme funkční nábytek, originální doplňky, neotřelé barvy a moderní spotřebiče pro domácnost. A kde najít ty nejlepší okapy kuchenní v hlavním městě Libereckého kraje? Liberec nás určitě nenechá na holičkách! Bohatství obchodů se zařízením interiérů, výstavních síní a showroomů nabízí široký výběr. Určitě stojí za zmínku i česká značka Nortberg, která nabízí moderní okapy navržené z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na každý detail.

Domácí spotřebiče patří mezi nejrychleji se měnící produkty na trhu. Výrobci soutěží nejen v oblasti designu, ale také v technických parametrech. Snaží se splnit očekávání investorů tím, že funkčnost dokonale sladí s elegancí a vynikajícím stylem. A takové produkty najdeme i v kategorii spotřebičů pro odsávání kuchyňských par. Digestoře od Nortbergu dokonale kombinují originální design s inovativními řešeními, včetně vnější turbíny. Nejdůležitější modely si již dnes můžete prohlédnout ve virtuálním showroomu, který představuje velmi rozmanitou kolekci zařízení pro odsávání, která pracují jako odsavače nebo recirkulační okapy.

Vyberte si odsavač online ve virtuálním showroomu Kde koupit okap v Liberci? Online showroom je jedinečnou příležitostí pro virtuální prohlídku všech zájemců o okapy. Na jednom místě naleznete více než 50 modelů okapů značky Nortberg. Jsou zde představeny modely určené pro malé kuchyně v panelových domech, okapy na linkách vhodné pro kuchyně s kuchyňským ostrůvkem, ale také diskrétní stropní okapy nebo ty inspirované retro stylem. Všechny prezentované spotřebiče mají společné to, že každý pohled je realistický a žádná fotografie nebyla upravena. Nortberg prezentuje okapy přirozeně, protože věří, že dobrý produkt nepotřebuje instagramové filtry. Navíc virtuální showroom nabízí možnost zhlédnutí krátkého videa k vybranému modelu, které Vás přenese přímo na YouTube. Pokud jste se již rozhodli, stačí přejít do sekce obchodu a v rámci několika kliknutí můžete svůj nový okap zakoupit.

Abyste si zakoupení okapu ještě více usnadnili, můžete využít kategorie připravené výrobcem:

Nabídka designových okapů je dnes velmi pestrá. Můžete si vybrat elegantní digestoř, který se skvěle hodí do vaší kuchyně, nebo sáhnout po rafinovaných keramických modelech nebo digestoří s uměleckým sklem. Virtuální procházka showroomem je otevřená nejen pro obyvatele Liberce, ale také pro zákazníky z blízkých měst, jako jsou Jablonec nad Nisou, Semily, Turnov, Česká Lípa, Tanvald, Železný Brod, Mimoň, Frýdlant, Nový Bor, Lomnice nad Popelkou, Chrastava, Hrádek nad Nisou, Raspenava, Varnsdorf, Jilemnice, Benešov nad Ploučnicí, Rumburk, Libuň, Český Dub a Hejnice.

Vyberte si typ okapu, který potřebujete.

 

Proč Nortberg?

 • Rychlé
  a bezpečné odeslání
 • Výrobek přímo
  od výrobce
 • Garance
  kvality
 • Zaruční i pozáruční
  servis